Uwielbiam sesje wiosenne!

Wiosna to moja ulubiona pora roku. Najukochańsza. Nadchodzi z utęsknieniem bo przez całą zimę wyczekuję słońca, ciepłych wieczorów, zieleni i kwiatów. Jak każdy chyba.

Ta wiosna była jednak nietypowa. Przyszła wraz z pandemią która zmieniła życie każdego fotografa zawodowego w koszmar. Zakaz pracy, odwoływane zlecenia, brak perspektywy na lepszy czas. Fotografia ślubna będąca moim głównym filarem przestała obowiązywać. Nastała „dolina” ale trzeba było z niej wyjść i tym skokiem do przodu stały się dla mnie sesje wiosenne. Dziecięce, rodzinne, narzeczeńskie miały wspólny mianownik – piękne okoliczności przyrody. Pracowaliśmy otoczeni piękną naturą jaką miałem do dyspozycji czyli parki zamkowe, kwitnące sady, pola rzepakowe w okolicach Sandomierza i Tarnobrzega – wszystko to było do mojej dyspozycji.

Zapraszam Was więc na slajd moich wiosennych sesji. W ciepłych kolorach, z zachodem słońca w tle i w otoczeniu miłości. Zamierzam ten projekt powtórzyć w przyszłym roku więc mówię do zobaczenia za 11 miesięcy.

Skorzystam z okazji i zapraszam na mój profil na Instagramie – www.instagram.com/mariusztwarog.pl – najbardziej aktualna baza moich komercyjnych zdjęć.


Leave A

Comment