Fotograf Busko Zdrój

fotograf busko zdroj

Fotograf Busko Zdrój – Mariusz Twaróg

Cześć. Mam na imię Mariusz i miło mi że tu jesteś. Pewnie szukasz fotografa dla siebie i mój wpis zwabił Cię na moją stronę o fotografii. Zostań ze mną jeszcze chwilę a dowiesz się jak fotografuje, jakie zdjęcie wykonuje i jak podchodzę do tego zawodu. Tak, jestem zawodowym fotografem od 13 lat.

mariusz twaróg fotograf

Fotografia ślubna Busko-Zdrój

wesele w ranczo wiktoryjka

Nie trudno się domyślić że przede wszystkim jestem fotografem ślubnym. Ważne jest aby zrozumieć że dzień ślubu dla każdej osoby jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Zdecydowanie zasługuje na to aby go odpowiednio uwiecznić a ja mogę się tego podjąć. To co oferuję każdej Parze to duże doświadczenie i pełny profesjonalizm przesiąknięty odpowiedzialnością za dobrze wykonaną pracę. To bardzo ważne aby w ślubnych kadrach zachować najważniejsze momenty z przygotowań, błogosławieństwa, przysięgi w Kościele czy też imprezy weselnej. To jest fundament dobrego reportażu ślubnego. Nie chcesz chyba by na Twoich zdjęciach zabrakło nakładanie obrączek na palce, pierwszego pocałunku czy też wyjątkowych spojrzeń podczas pierwszego tańca.

fotograf slubny pulawy
fotograf tarnobrzeg
fotograf busko zdroj
sesja slubna w toskanii

Co Ci DAM jako Twój fotograf ślubny?

Zdjęcia ślubne wykonane przeze mnie nie są sztampowe. Praca fotografa to nie tylko naciskanie spustu migawki. To również stała obserwacja otoczenia, przewidywanie najbliższych wydarzeń, znajomość planu dnia ślubu. To szeroki zakres czynności które zaprocentują rejestracją emocji, detali i najważniejszych momentów. Jako fotograf ślubny Busko Zdrój odpowiednio zarejestruje interakcje miedzy ludzkie, ubiorę je w odpowiedni i ciekawy kadr oraz postaram się nie przegapić najważniejszych momentów. 

fotograf ozarow
fotograf tarnobrzeg
fotograf slubny bochnia
plener slubny w bieszczadach

Chciałbym aby moje zdjęcia były naturalne. Niewymuszone i niewystylizowane, za to z pierwiastkiem tajemnicy i dużą dawką emocji. Prawdziwe, szczere, piękne wizualnie – po prostu ładne. No i oczywiście, aby zawierały w sobie wszystkie ważne chwile z tego dnia. Mało tego, zależy mi, aby w choć kilku ujęciach pojawił się moment decydujący – gdy wydarzenia z tłem zgrywają się w jedną, niepowtarzalną kompozycję, a fotograf ślubny ma tylko ułamek sekundy na naciśnięcie spustu migawki. 

Naturalna fotografia ślubna z reporterskim sznytem – tak nazywam moją filozofię fotografowania ślubu i wesela. Jeśli jest Ci ona bliska napisz do mnie lub zadzwoń a ja zrewanżuję się dobrą propozycją cenową. Fotografia ślubna Busko Zdrój.

fotograf tarnobrzeg
fotograf tarnobrzeg
fotograf krakow

Fotograf na chrzest Busko Zdrój

Fotografia ślubna to jednak nie wszystko, jest jeszcze kilka okoliczności z życia które mogę dla Was odpowiednio sfotografować. Jednym z nich jest bez wątpienia Chrzest Święty i jako fotograf Busko Zdrój chętnie go uwiecznię.

Jako fotograf na chrzest jestem bardzo blisko tego ważnego sakramentu będącego przyjęciem małego potomka do Kościoła Katolickiego. Oferuję się więc Wam jako profesjonalny fotograf i proponuję usługi fotograficzne na odpowiednio wysokim poziomie. 

Zapewniam iż po latach nie będziecie żałować, że zdjęcia zrobione na chrzcie są nieostre i słabej jakości, a na niektórych trudno w ogóle rozpoznać Wasze dziecko.

Zawodowy fotograf potrafi udokumentować wszystkie ważne chwile i nie pozostawia nic przypadkowi. Tak właśnie staram się pracować i składam swój akces jako fotograf na chrzest w Busku Zdroju.

Dużo więcej informacji o tym jaką mam filozofię na fotografowanie chrztu znajdziecie pod tym wpisem – Fotograf na chrzest – przeczytaj jeśli szukasz.

fotograf na chrzest kielce
fotograf tarnobrzeg

Fotograf Busko Zdrój

Jeżeli szukasz fotografa w Busku Zdroju, Pińczowie, Staszowie lub innym podkarpackim mieście to serdecznie zapraszam do kontaktu. Fotografia ślubna to moja specjalizacja. Ale sesje dziecięce (w tym komunijne), sesje rodzinne i okolicznościowe czy też fotografia wnętrz to dziedziny, w których mogę zaproponować wysokiej klasy usługę fotograficzną. Jeżeli potrzebujesz właśnie takiej fotografii, to wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do mnie na numer 500 212 568 🙂

Skontaktuj się

Sprawdź termin i cenę!

o mnie mariusz twarog

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/