Fotograf na Chrzest – przeczytaj jeśli szukasz.

Fotograf na Chrzest Święty

Przyjęcie dziecka do Kościoła katolickiego to dla Was ważne wydarzenie? Zamieńcie zdjęcia wykonywane telefonem na rzecz profesjonalnego fotografa na Chrzest, a otrzymacie świetnej jakości pamiątkę na całe życie. Spójrzcie, jak wygląda u mnie fotografia Chrztu Świętego.

fotograf na Chrzest Sandomierz

Może uznacie to za nie najlepsze porównanie, ale fotografia Chrztu kojarzy mi się z fotografią ślubną. Rozsyłacie zaproszenia, przyjeżdża rodzina, trwają przygotowania w domu, potem ceremonia, a na końcu siadacie przy stole z najbliższymi i spędzacie z nimi resztę tego emocjonującego dnia. Idąc tropem powyższej analogii – fotografem na Chrzest nie powinien być znajomy trzymający smartfon, a profesjonalista, który po prostu zna się na rzeczy. Dzięki temu po latach nie będziecie żałować niewyraźnych i słabej jakości ujęć, na których nie widać Waszego dziecka, a „jedynie” wzruszać się przy niepowtarzalnych zdjęciach z Chrztu.  

fotograf na chrzest Tarnobrzeg

Chrzest – jak wygląda moja fotografia?

Do fotografii Chrztu Świętego podchodzę w pełni poważnie. To ważny dzień dla rodziców i dziecka, dlatego stawiam na styl reportażowy. Usuwam się w cień, aby niezauważony uwiecznić relacje łączące mamę i tatę z małym człowiekiem znajdującym się w ich ramionach. Dyskretne fotografowanie sprawia, że czujecie się swobodnie, co widać na klatkach, a tym samym pozwala na naturalny przebieg wydarzeń. Pamiątka w postaci zdjęć z Chrztu będzie po latach rozczulać Was – rodziców –  a dziecku pozwoli od podszewki poznać historię swojego życia.

fotograf na Chrzest Tarnobrzeg

fotograf na chrzest Sandomierz

Zdjęcia z Chrztu – ile ich otrzymacie?

Zdjęcia dokumentujące Chrzest Święty rozpoczynam od przygotowań w domu rodziców. To dla mnie doskonała okazja do wykonania portretu, gdy trzymacie całe swoje życie na rękach i patrzycie na nie z wielką miłością. Dalej – zdjęcia z Chrztu to fotografia Mszy Świętej wraz z ceremonią. Opcjonalnie reportaż mogę poszerzyć o spotkanie w lokalu z rodziną i najbliższymi.

Finalnie otrzymacie fotoreportaż liczący minimum 80 ujęć przygotowanych w moim autorskim stylu i udostępnionych na platformie online. To co najmniej 80 zdjęć z Chrztu będących niczym niezastąpioną pamiątką na wieki. Stworzycie z nich album rodzinny, wywołacie, oprawicie w ramkę i powiesicie w centralnym miejscu w domu, a może wykorzystacie je na prezent dla dziadków? Jako fotograf na Chrzest i jednocześnie tata dwóch młodych kobiet zrealizowałbym wszystkie 3 punkty 🙂

fotograf na chrzest Sandomierz

Jeśli podoba Wam się styl mojej fotografii i mieszkacie w pobliżu Sandomierza czy Tarnobrzegu, odezwijcie się. Skonfrontujemy terminy i przedstawię Wam, ile kosztuje fotografia Chrztu Świętego.

 

fotograf na Chrzest Tarnobrzeg

fotograf na Chrzest Tarnobrzeg

fotograf na chrzest mielec

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

Pieniny
<<< Pieniny
>>> Sesja ciążowa Karoliny.

Leave a comment