Fotograf Połaniec

sesja w bieszczadach

Fotograf Połaniec – Mariusz Twaróg

Cześć. Nazywam się Mariusz Twaróg a Ty pewnie szukasz fotografa dla siebie. Proszę zostań zostań chwilę na mojej stronie i zobacz jak fotografuje i jakimi zasadami kieruję się wykonując ten zawód.

sesja slubna w szklarni

Fotografia ślubna Połaniec i okolice

Nie trudno się zorientować że główną tematyką mojej pracy są śluby. Zawodowo zajmuję się fotografią ślubna od 13 lat i jeśli poszukujecie odpowiedzialnego fotografa na ślub w Połańcu lub okolicach, to chętnie podejmę wyzwanie.

fotograf slubny kielce

Jak znaleźć odpowiedniego fotografa ślubnego?

Wybór odpowiedniego fotografa ślubnego jest trudny bo obarczony ryzykiem nie odpowiedniej osoby. Dzień Waszego ślubu jest niepowtarzalny i musi być dobrze sfotografowany ponieważ drugiej szansy nie będzie. Proponuję rozpocząć poszukiwania fotografa na swój ślub od sprawdzenia stron znajdujących się w internecie. Co w pierwszej kolejności robi Para Młoda chcąc się dowiedzieć, który sprawdzony fotograf w Połańcu będzie im najbardziej odpowiadał?

fotograf slubny pulawy
fotograf krakow

Najprostszym rozwiązaniem jest wpisanie w Google frazy: fotograf ślubny Połaniec, fotograf Połaniec lub najlepszy fotograf w Połańcu. Fraz jest wiele które możesz wpisać ale te wydają mi się najbardziej trafne. Pewnie zobaczycie przed sobą długą listę domen internetowych więc zalecam Wam przejrzenie portfolio minimum 10/15 fotografów. Dlaczego? Ponieważ bardzo dobry fotograf ślubny nie zawsze pojawi Wam się jako pierwszy na liście Google. Bardzo często jest tak, że fotograf, który ma gorszy marketing (czyli ma słabsze pozycjonowanie swojej strony w wyszukiwarce) bardziej przypadnie Wam do gustu niż ten będący na pierwszych pozycjach. Może jego zdjęcia ślubne będą bliższe Waszej estetyce, albo pomysły na sesje narzeczeńskie lub sesje poślubne bardziej Wam przypadną do gustu.

fotograf radom
fotograf tarnobrzeg

Jaka jest moja wizja fotografowania ślubu?

Staram się bardzo aby moje zdjęcia były naturalne. Niewymuszone i niewystylizowane, za to z pierwiastkiem tajemnicy i dużą porcją emocji. Prawdziwe, szczere, piękne wizualnie. Oraz aby zawierały w sobie wszystkie ważne chwile z tego dnia. Jeśli te wszystkie zasady zbierzemy w całość, otrzymamy właściwy materiał ślubny który będzie budził dobre wspomnienia po latach.

Uważam się za profesjonalistę, zawodowca z ogromnym doświadczeniem w każdym aspekcie zdjęciowym. Tak samo dobrze przygotowanym do każdego kolejnego zlecenia. Zmotywowanym, wyspanym, w odpowiednim ubiorze, okraszonym wysoką kulturą osobistą, z uśmiechem i chętnym do pomocy. W dniu ślubu staram się dawać z siebie 100%.

fotograf slubny pulawy
wesele w dworze dwikozy

Fotograf na chrzest Połaniec

Blisko fotografii ślubnej jest fotografia Chrztu Świętego. To ważny dzień w życiu dziecka i zasługuje na jak najlepszą oprawę fotograficzną. Jeśli zostanę wybrany przez rodziców na fotografa, to staram się pracować podczas chrztu z równie dużym zaangażowaniem jak podczas ceremonii ślubu. Te dwie uroczystości łączy ze sobą wiele aspektów. W Dniu Chrztu, podobnie jak w Dniu Ślubu, zjeżdża się cała rodzina, odbywają się wielkie przygotowania, wszyscy biorą udział w uroczystości kościelnej, a później świętują podczas przyjęcia. Przybiera też formę sesji dziecięcej, bo przecież tego dnia to właśnie dziecko jest głównym bohaterem fotograficznych ujęć. Ogólnie mówiąc – Dzień Chrztu Świętego to dzień pełen wrażeń i emocji dla rodziny, które warto uchwycić i zachować na dobrych i pięknych fotografiach. Jeśli więc potrzebujecie fotografa na chrzest własnego dziecka to wystarczy wpisać w Google frazę “fotograf Połaniec” a ja tam już będę 😉

fotograf na chrzest stalowa wola

Fotografia rodzinna Połaniec

Zapraszam na sesje rodzinne. W plenerze lub w mojej Szklarni na Malinowej.

Fotografia rodzinna jest o tyle ważna że opisuje Wasze życie i budzi po latach dobre wspomnienia. Wszyscy robimy zdjęcia, teraz w czasach smartfonów wykonujemy ich mnóstwo nawet każdego dnia. Ale czy te zdjęcia mają odpowiednią jakość, budzą uśmiech na twarzy i przenoszą nas myślami do przeszłości? Jeśli odpowiedź na to pytania skłania Cię do refleksji to pomysł sesji rodzinnej staje się sensownym rozwiązaniem. I tu pojawiam się ja – napiszcie do mnie w tej sprawie a ja przedstawię Wam dobra ofertę sesji rodzinnej.

fotografia rodzinna połaniec

Odezwij się do mnie – otrzymasz świetną ofertę!

Jeżeli moje zdjęcia odpowiadają Twoim oczekiwaniom – odezwij się do mnie. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub po prostu zadzwoń do mnie – 500 212 568. Lubię rozmawiać o fotografii i chętnie pomogę ❤️

o mnie mariusz twarog

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/

Sprawdź cenę i termin!