Fotograf Sandomierz

 

Fotograf na ślub Sandomierz  

Jak już pewnie zauważyliście specjalizuję się w fotografii ślubnej w której doskonale się odnajduję i cały czas rozwijam. Reportaż ślubny oraz sesja plenerowa to dwa aspekty w których jako fotograf ślubny czuję się pewny siebie i jestem w stanie stworzyć piękne fotografie. Bardzo lubię reportaż bo uważam że fotograf na wesele nie może być reżyserem a dobrym obserwatorem utrwalającym interesujące sytuacje i wyjątkowe chwile w postaci ciekawych a czasem artystycznych ujęciach. Sandomierz jest świetnym miejscem na plenerowe sesje ślubne i inne przygody fotograficzne. Bogaty w piękne wizualnie miejsca może być tłem pięknych fotografii.

Fotograf na Chrzest Sandomierz

Bliską ślubnej fotografii jest fotografia Chrztu Świętego. To ważny dzień w życiu dziecka i zasługuje na dobrą oprawę fotograficzną. Jeśli moja oferta zostanie wybrana przez rodziców to staram się pracować z równie dużym zaangażowaniem jak w dniu ślubu. Można nawet pokusić się o stwierdzenie że Chrzest to takie małe wesele bo zjeżdża się rodzina, mamy do czynienia z przygotowaniami, uroczystością kościelną i przyjęciem. Dzień pełen wrażeń który warto uchwycić i zachować go w pamięci oraz na dobrych fotografiach. 
Wielokrotnie fotografowałem Chrzty w Sandomierzu i chyba odwiedziłem każdy sandomierski Kościół włącznie z piękną Katedrą.

Fotograf Sandomierz

Ale w swojej pracy zawodowej mam również do czynienia z innymi rodzajami fotografii. Specjalizuję się także w sesjach plenerowych dziecięcych, rodzinnych, ciążowych. Mam za sobą przygodę z fotografią wnętrz i muszę przyznać że to jest ta dziedzina fotografii która jest przede mną.
Profesjonalnie najczęściej fotografuje w trójkącie Sandomierz, Stalowa Wola i Tarnobrzeg ale jeśli czeka mnie praca w dalszych stronach to jej nie odmawiam. 

Oprócz zleceń komercyjnych dużo fotografuję prywatnie i często pojawiam się na rowerze w okolicach Sandomierza. Ponieważ prawie zawsze mam ze sobą aparat to wiele zdjęć z okolic Sandomierza znajdziecie na moim prywatnym profilu instagramowym 🙂

fotograf Sandomierz