Fotograf ślubny Bochnia

fotograf tarnobrzeg

Fotograf ślubny Bochnia

Bochnia to malownicze miasto z bogatą historią, licznymi zabytkami i atrakcjami turystycznymi. Fotografowanie w takim uroczym otoczeniu jest przyjemne i rodzi dodatkowe możliwości dla fotografa ślubnego.

fotograf slubny bochnia

Cześć. Mam na imię Mariusz i jestem fotografem ślubnym. Skoro jesteście na mojej stronie to zapewne poszukujecie odpowiedniego fotografa na swój ślub. Wybór właściwej osoby może być trudny ale pamiętaj że zdjęcia z Twojego ślubu będą trwałą pamiątką na lata i należy poświęcić temu odpowiednią ilość czasu.

Zostań jeszcze chwilę na mojej stronie, poznaj moje zdjęcia i filozofię fotografowania ślubu.

fotograf slubny bochnia
fotograf slubny warszawa

Profesjonalny fotograf ślubny w Bochni

Fotografia ślubna od 13 lat jest moim zawodem. Lubię wykonywać swoją pracę fotografa ślubnego i myślę że idealnym układem jest powiązanie swojego zainteresowania z zarabianiem na życie. Swój styl fotografowania opieram na dyskrecji i naturalności. Naturalna fotografia ślubna to bardzo dobre określenie mojego sposobu pracy a efekty końcowe możecie zobaczyć w tym wpisie na moim blogu 😉

fotograf slubny radom

Jako fotograf ślubny chętnie podejmę się pracy nie tylko w Bochni ale również w okolicznych miastach takich jak Tarnów, Brzesko czy Wieliczka. Wystarczy nawiązać ze mną kontakt a ja zrewanżuję się swoja ofertą 😉

fotograf slubny rzeszow
wesele w ranczo wiktoryjka
sesja narzeczenska w lawendzie

Moja wizja fotografowania ślubu w Bochni

Jako fotograf ślubny w Bochni chciałbym aby moje zdjęcia były prawdziwe. Niewymuszone i niewystylizowane, za to z pierwiastkiem zmysłowości i dużą dawką emocji. Naturalne, szczere, piękne wizualnie – po prostu ładne. I co oczywiste, aby zawierały w sobie wszystkie ważne chwile z Waszego dnia. A mnie prywatnie bardzo zależy aby w kilku ujęciach pojawił się moment decydujący tak ważny w fotografii reportażowej. Gdy wydarzenia odgrywają się na wielu planach, w niepowtarzalnej kompozycji i czasie. Jeśli mój pomysł na fotografowanie ślubu jest Ci bliski – napisz do mnie a ja szybko prześlę Ci moją ofertę.
Jeśli chcesz zobaczyć pełen materiał mojego autorstwa – zapraszam na ten W P I S 😊

fotograf tarnobrzegsandomierz” class=”wp-image-28985″/>
ranczo wiktoryjka
fotograf tarnobrzeg
sesja slubna
dj tomasz grudzinski

Ile kosztują zdjęcia ślubne w Bochni i okolicy?

A teraz ile trzeba zapłacić za dobre zdjęcia ślubne w Bochni? To pytanie pada bardzo często. Dla wielu Par Młodych jest ono najważniejsze i ze względu na obecne czasy dla mnie zrozumiałe. Trzeba także pamiętać że ceny za fotografię ślubną są uzależnione od tego jakie są Wasze oczekiwania do wykonanej usługi. To raczej Wy wiecie najlepiej co chcecie uzyskać od fotografa z którym podpiszecie umowę i pewnie szukacie swojego wyboru w określonym budżecie.

Jako fotograf ślubny Bochnia jestem dla Was dostępny od 3600 zł ale możemy się zbliżyć do 5000 zł w najbardziej wypasionym pakiecie. W rozmowach z parami staram się być na tyle elastyczny że spokojnie możemy porozmawiać o najlepszej dla Was konfiguracji. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do kontaktu 😉 po którym szybko przedstawię swoją dokładną ofertę fotografii ślubnej w Bochni.

fotograf radom
fotograf slubny pulawy
fotograf krakow
fotograf tarnobrzeg
sesja w bieszczadach

Mariusz Twaróg – pogaduchy z fotografem ślubnym

Nie chcę zalewać Was banalnymi słowami i dobiega końca ten wpis.

Zobaczcie proszę moje portfolio, przejrzyjcie bloga. Jeśli zainteresuje Was mój styl fotografowania to mogę Wam jeszcze w sekrecie pokazać pełne materiały z ostatnich ślubów. Będą i takie w których jest aż 1000 zdjęć.

A więc jeżeli myślisz że mógłbym zostać Twoim fotografem ślubnym w Bochni to napisz do mnie. Wypełnij formularz kontaktowy na mojej stronie lub zadzwoń na numer 500 212 568.

o mnie mariusz twarog
o mnie mariusz twarog

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/

fotograf Tarnobrzeg

Sprawdź cenę i termin