Fotograf ślubny Lublin

sesja ślubna w Tatrach

Fotograf ślubny Lublin

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu wielu ludzi. Decyzja o wspólnym życiu może być trudna, choć nie zawsze. Jeśli spotykasz się ze swoim przyszłym małżonkiem po raz pierwszy, w wielu przypadkach osoby zdają sobie sprawę, że ten człowiek jest Ci pisany. Miłość to piękne uczucie, którym zdecydowanie trzeba się dzielić. Bez miłości świat nie był by kolorowy. To dzięki niej widać świetlaną przyszłość- jeśli masz przy sobie ukochaną osobę. Warto więc uwieczniać te wszystkie piękne chwile. W dalszych latach będziesz mieć okazję opowiedzenia o nich swoim dzieciom lub wnukom. Mogą być to również intymne wspomnienia tylko i wyłącznie dla Was. Sesja ślubna może być początkiem wspaniałej przygody, którą rozpoczęliście. 

fotograf ozarow
fotograf mielec

Lublin- przepiękne miasto na udaną sesję ślubną

plener ślubny w skansenie w kolbuszowej

Lublin jest pięknym miastem, mówi się o nim, że to stolica Polski wschodniej. Nie bez powodu. Charakteryzuje się renesansowymi budowlami oraz naturalnym krajobrazem. Lublin bardzo prężnie się rozwija, dzięki czemu powstaje wiele nowych budynków i lokali. Jeśli zdecydujesz się na sesję ślubną w tym mieście, możesz wybrać odpowiednie miejsce dla Ciebie.

sesja ślubna w Pieninach

Stare miasto- Centrum miasta Lublin, które otoczone jest zabytkowymi kamienicami może być doskonałym tłem podczas sesji plenerowych. Taki rodzaj sesji jest chętnie wybierany przez pary. W plenerze można uchwycić wiele niecodziennych emocji. Piękne krajobrazy uwidaczniają młodą parę i podkreślają całość fotografii.

Zalew Zemborzycki– Jezioro Zemborzyckie to również doskonałe miejsce na udaną sesję ślubną. Dzięki dużemu akwenowi można wykonać oryginalne fotografie. Decydując się na sesję ślubną w Zalewie Zemborzyckim możesz skorzystać z obecności pięknego zachodu słońca. W połączeniu z szczęśliwą parą młodą zdjęcie tworzy doskonałą kompozycję. 

Skansen w Lublinie- Muzeum Wsi Lubelskiej to miejsce, w którym znajdują się stare chałupy, stajnie, różne młyny czy wiatraki. Miejsce charakteryzuje się ogromnym spokojem. Jeśli cenisz sobie obecność natury, pośród zabytkowych budynków możesz uwiecznić swoją radość na fotografiach. 

sesja narzeczenska

Ogród botaniczny- Charakteryzuje się przepięknym, naturalnym krajobrazem. Można w nim zauważyć ponad 1600 gatunków krzewów oraz drzew. Ponadto ogród posiada najróżniejsze kolekcje bylin. Znajdą się w nim również rośliny tropikalne. To doskonałe miejsce na sesję ślubną. Latem, przez kolorowe kwiaty przebija się światło słoneczne, które nadaje zdjęciom wyjątkowego blasku. Można je uchwycić podczas Waszej obecności, dzięki czemu fotografia nabierze wyrazistości. Zachód słońca to możliwość, z której można skorzystać lecz nie trzeba. Jeśli podobają Ci się stonowane zdjęcia, w towarzystwie kolorowych bylin będzie to również doskonały wybór. W zimę drzewa są ubrane w białe, płatki śniegu. Pośród ogrodu idealnie eksponują parę młodą. Ogród botaniczny to gwarancja pięknych zdjęć o każdej porze roku.

fotograf slubny lublin

Fotografia ślubna- na co zwrócić uwagę wybierając fotografa?

fotograf Mariusz Twaróg

Wybierając fotografa warto mieć możliwość wcześniejszej rozmowy by powiedzieć o swoich wymaganiach. Dzięki temu możecie wspólnie ustalić na jaką sesję się decydujecie oraz w jakim miejscu. Sesja ślubna powinna być niezapomnianym wydarzeniem w życiu. Emocje, które zostaną uchwycone na fotografiach mogą towarzyszyć Wam przez całe życie. Fotograf powinien być więc elastyczny. Zrozumiałe słuchanie waszych wymagań powinno być priorytetem. Dobry fotograf umie doradzić parze młodej wybór miejsca. Ponadto chętnie pomoże w pozowaniu i sprawi, że nie będziecie czuć jakiegokolwiek wstydu przed obiektywem. W efekcie fotografie będą naturalne i wyjątkowe.

fotograf Mariusz Twaróg

 Decydując się na współpracę ze mną masz gwarancję udanych fotografii. Bardzo lubię pracę z ludźmi i to,że mogę uwiecznić na zdjęciach ich najszczęśliwsze momenty w życiu. Fotograf Lublin to wybór dzięki, któremu nie będziesz mieć jakichkolwiek obaw przed wymagającymi ujęciami. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i robię wszystko by uwiecznione chwile zostały z Wami na całe życie. Fotografia to moja pasja. Cały czas stawiam na rozwój w tym kierunku oraz podnoszenie indywidualnych kompetencji. Jeśli chciałbyś skorzystać z pięknego pleneru w Lublinie zapraszam do współpracy.

Lokale ślubne w Lublinie

fotograf slubny lublin
fotograf na slub lublin

Lublin wyposażony jest w wiele najróżniejszych lokali ślubnych. Różnią się od siebie wystrojem oraz wielkością sali. Dzięki temu możesz wybrać idealne miejsce na swój ślub. Lokale w Lublinie są wyjątkowe, dzięki temu fotograf, który będzie mógł wam towarzyszyć na uroczystości może wykonać szereg pięknych ujęć.

Najpopularniejsze lokale ślubne w Lublinie:

• Pod kasztanami

• Dwór Bogucin

• Pałac Akropol

• Dworek nad wieprzem

Jeśli szukasz fotografa w Lublinie lub okolicach to serdecznie zapraszam do kontaktu. Na mojej stronie wyraźnie widać, że moją specjalnością jest fotografia ślubna, ale wykonuję również zdjęcia innego rodzaju. Sesje dziecięce (w tym komunijne), sesje rodzinne i okolicznościowe to dziedziny, w których mogę zaproponować wysokiej klasy usługę fotograficzną. Jeżeli potrzebujesz właśnie takiej fotografii, to wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do mnie na numer 500 212 568 🙂

fotograf na wesele Mielec

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com