Fotograf ślubny Małopolska

fotograf slubny kraków

Fotograf ślubny Małopolska – Mariusz Twaróg

Cześć. Mam na imię Mariusz i witam Cię ciepło na mojej stronie. Pewnie tu jesteś bo szukasz dla siebie dobrego fotografa na ślub w Małopolsce. Znam ten rejon bardzo dobrze i chętnie przyjmę zlecenie pracy jako fotograf ślubny Małopolska. Zostań ze mną jeszcze chwilę a ja pokażę Ci moją fotografię.

fotograf slubny warszawa
fotograf slubny krakow
fotograf na wesele

Zdjęcia ślubne w Małopolsce

Przeglądając moją stronę nie trudno się domyślić że specjalizuję się w fotografii ślubnej. Od 13 lat jestem zawodowym fotografem. To co mogę zaoferować moim klientom to bogate doświadczenie oraz profesjonalizm przesiąknięty odpowiedzialnością za dobrze wykonaną pracę. Istotne jest jest zachowanie na zdjęciach ślubnych najważniejszych chwil związanych z przygotowaniami, błogosławieństwem, przysięgą w Kościele i uroczystością weselną. To stanowi fundament udanego materiału ślubnego.
Jeśli chcesz zobaczyć pełen materiał mojego autorstwa – zapraszam na ten W P I S.

ranczo wiktoryjka
fotograf slubny malopolska
fotograf tarnobrzeg
fotograf slubny krakow

Co mogę Wam zaoferować jako fotograf ślubny na Małopolskę?

Fotografuje swobodnie ale intensywnie. Chciałbym aby moje zdjęcia emanowały naturalnością i były nietknięte stylizacją. Mówię o reportażu z dnia ślubu bo czym innym jest sesja plenerowa czy portretowa. Byłbym szczęśliwy gdyby udało mi się przemycić pierwiastek tajemnicy i nasycić materiał emocjami. Oczywiście konieczne jest uwiecznienie wszystkich ważnych chwil tego niezwykłego dnia.

mariusz twaróg fotograf
sesja narzeczenska w lawendzie

Ile kosztują zdjęcia ślubne w Małopolsce?

A teraz wynagrodzenie.

Ile trzeba zapłacić za reportaż ślubny w Małopolsce? To pytanie pada bardzo często. Dla wielu Par Młodych jest ono najważniejsze i ze względu na obecne czasy dla mnie zrozumiałe. Trzeba także pamiętać że ceny za fotografię ślubną są uzależnione od tego jakie są Wasze oczekiwania w stosunku do wykonanej usługi.

Ceny w Małopolsce za dobre reportażowe zdjęcia ślubne oscylują pewnie w granicach 4000-7000 zł. Oprócz fotografowania dnia ślubu mamy sesje narzeczeńskie i ślubne innego dnia wyceniane zapewne w kwocie 800-2000 zł. A co ja mogę Wam zaproponować? Jako fotograf ślubny Małopolska jestem dostępny dla Was od kwoty 3800 zł ale mój dobrze wyposażony pakiet ślubny, chyba najpopularniejszy to cyfra 4500 zł. Chcę jednak wspomnieć też o tym iż w rozmowach z parami staram się być na tyle elastyczny że spokojnie możemy porozmawiać o najlepszej dla Was konfiguracji. Każdy ma przecież swoje własne indywidualne oczekiwania.

fotograf slubny rzeszow
wesele w ranczo wiktoryjka

Mariusz Twaróg – pogaduchy z fotografem ślubnym

Nie chcę Was teraz zalewać potokiem słów i ten wpis dobiega końca.

Zobaczcie proszę moje portfolio, przejrzyjcie bloga. Jeśli zainteresuje Was mój styl fotografowania to mogę Wam jeszcze w przedstawić pełne materiały z ostatnich ślubów. Będą i takie w których jest aż 1000 zdjęć.

A więc jeżeli myślisz że mógłbym zostać Twoim fotografem ślubnym to napisz do mnie. Wypełnij formularz kontaktowy na mojej stronie lub zadzwoń na numer 500 212 56.

Fotograf ślubny Małopolska, Mariusz Twaróg – ciepło zapraszam.

o mnie mariusz twarog
fotograf krakow

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/

fotograf tarnobrzeg mariusz twaróg