Fotograf ślubny Zamość

fotograf tarnobrzeg

Fotograf ślubny Zamość

Cześć. Mam na imię Mariusz i jest mi naprawdę miło że mnie odwiedziliście na mojej stronie ślubnej 😊 

o mnie mariusz twarog

Pewnie szukacie dla siebie fotografa ślubnego w Zamościu? Szukacie kogoś odpowiedzialnego kto zadba o wyjątkowe zdjęcia na Waszym ślubie i weselu? Chociaż raz będę nie skromny i powiem że trafiliście doskonale! Usługi, jakie świadczę jako fotograf ślubny Zamość, sprostają nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Oferuję Wam pełen profesjonalizm, wyjątkowe kadry oraz pracę na wysokiej klasy sprzęcie, dzięki któremu pamiątka z tego wyjątkowego dnia będzie niezapomniana. Sprawdźcie moją ofertę, wybierzcie najkorzystniejszy dla siebie pakiet usług i skontaktujcie się ze mną jeszcze dziś!

fotograf tarnobrzeg
sesja narzeczenska w lawendzie
fotograf slubny zamosc

Jako fotograf ślubny Zamość obserwuję i opisuję ten dzień ślubu swoimi zdjęciami. Przy mnie poczujecie się zupełnie swobodnie, będę Wam pomagał w trudnych chwilach, w tym dniu będę dla Was po prostu dobrym znajomym. Stworzę dla Was historię, historię o Was, Waszej rodzinie i gościach weselnych – będzie to opowieść o dniu Waszego ślubu ❤️‍🔥

fotograf slubny krakow
sesja ślubna w łazienkach
sesja w bieszczadach

Ile kosztują zdjęcia ślubne w Zamościu?

To pytanie pada bardzo często. W wielu przypadkach jest ono fundamentalne. Trzeba pamiętać że ceny za fotografię ślubną są uzależnione od tego jakie są Wasze oczekiwania. To przecież Wy wiecie najlepiej co chcecie uzyskać od fotografa z którym podpiszecie umowę. Myślę że najlepszym podsumowaniem będzie stwierdzenie że zdjęcia ślubne powinny wciągać osobę oglądającą w to wydarzeń. I aby poczuli się tak jak by tam niedawno byli 😉

wesele w ranczo wiktoryjka
sesja ślubna w bieszczadach
fotograf slubny rzeszow

Przygotowałem swoją ofertę fotografii ślubnej tak aby była prosta i czytelna dla moich klientów. Tworzą ją trzy proste pakiety. Jeżeli interesuje Cię sam reportaż to proponuję Pakiet I. Ale najczęściej jest tak że Pary chcą mieć również lener innego dnia i wtedy odpowiednim wyborem staje się Pakiet II. Dla osób które mają większy budżet i chcą uroczystość ślubną upamiętnić kompleksowo zalecam Pakiet III.

OFERTA ŚLUBNAPakiet IPakiet IIPakiet III
Ilość godzin podczas reportażu10 godzin12 godzin12 godzin
Ilość zdjęć po autorskiej obróbce400500600
Sesja plenerowa w dniu ślubuTAKTAKTAK
Sesja plenerowa innego dniaTAKTAK
Sesja narzeczeńskaTAK
Fotoalbum 25×35TAK
Galeria onlineTAKTAKTAK
Pendrive w pudełkuTAKTAK

Moje pakiety startują od ceny 3400 zł więc w czasach galopującej inflacji są dobrym początkiem do rozmów o ofercie ślubnej dla Was.

fotograf tarnobrzeg
sesja slubna w szklarni
palac w loniowie
fotograf tarnobrzeg

Pogaduchy z fotografem

fotograf mariusz twarog

Doszliśmy już do końca tego wpisu, nie chciałem zanudzać Was tonami słów. Zerknijcie na moje portfolio, zobaczcie bloga a jeśli będziecie jeszcze chcieli poświęcić mi więcej czasu to mogę Wam w sekrecie pokazać pełne materiały z ostatnich ślubów. Będą i takie w których jest 1000 zdjęć.

Jeżeli myślisz że mogę zostać Twoim fotografem ślubnym to skontaktuj się ze mną. Wypełnij formularz kontaktowy na mojej stronie, napisz maila lub zadzwoń do mnie na numer 500 212 568.
Wpisując w googlu frazy fotograf slubny bilgoraj lub fotograf slubny przemysl też mnie znajdziecie, do usłyszenia 🫶

fotograf krakow
sesja ślubna w Bieszczadach

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/

fotograf Tarnobrzeg