Fotograf ślubny Zamość

plener ślubny tatry

Fotograf ślubny Zamość

Cześć. Mam na imię Mariusz i jest mi naprawdę miło że mnie odwiedziliście 😊 

Pewnie szukacie dla siebie fotografa ślubnego w Zamościu? Jeśli szukacie reportażysty który przygotuje Wam swobodny i naturalny materiał z Waszego ślubu to myślę że zawitaliście w dobre strony.

sesja narzeczenska

Przy mnie poczujecie się zupełnie swobodnie, będę Wam pomagał w trudnych chwilach, w tym dniu zostanę dla Was dobrym znajomym. Jako fotograf ślubny Zamość obserwuję i opisuję ten dzień ślubu swoimi zdjęciami. Stworzę dla Was historię, historię o Was, Waszej rodzinie i gościach weselnych – będzie to opowieść o dniu Waszego ślubu ❤️‍🔥

fotograf slubny zamosc

Ile kosztują zdjęcia ślubne w Zamościu?

To pytanie pada bardzo często. W wielu przypadkach jest ono fundamentalne. Trzeba pamiętać że ceny za fotografię ślubną są uzależnione od tego jakie są Wasze oczekiwania. To przecież Wy wiecie najlepiej co chcecie uzyskać od fotografa z którym podpiszecie umowę. Myślę że najlepszym podsumowaniem będzie stwierdzenie że zdjęcia ślubne powinny wciągać osobę oglądającą w to wydarzeń. I aby poczuli się tak jak by tam niedawno byli 😉

fotograf slubny jedrzejow

Przygotowałem swoją ofertę fotografii ślubnej tak aby była prosta i czytelna dla moich klientów. Tworzą ją trzy proste pakiety. Jeżeli interesuje Cię sam reportaż to proponuję Pakiet I. Ale najczęściej jest tak że Pary chcą mieć również lener innego dnia i wtedy odpowiednim wyborem staje się Pakiet II. Dla osób które mają większy budżet i chcą uroczystość ślubną upamiętnić kompleksowo zalecam Pakiet III.

OFERTA ŚLUBNAPakiet IPakiet IIPakiet III
Ilość godzin podczas reportażu12 godzin12 godzin12 godzin
Ilość zdjęć po autorskiej obróbce500600700
Sesja plenerowa w dniu ślubuTAKTAKTAK
Sesja plenerowa innego dniaTAKTAK
Sesja narzeczeńskaTAK
Fotoalbum 25×35TAK
Galeria onlineTAKTAKTAK
Pendrive w pudełkuTAKTAKTAK
sesja slubna w szklarni

Pogaduchy z fotografem

Doszliśmy już do końca tego wpisu, nie chciałem zanudzać Was tonami słów. Zerknijcie na moje portfolio, zobaczcie bloga a jeśli będziecie jeszcze chcieli poświęcić mi więcej czasu to mogę Wam w sekrecie pokazać pełne materiały z ostatnich ślubów. Będą i takie w których jest 1000 zdjęć.

Jeżeli myślisz że mogę zostać Twoim fotografem ślubnym to skontaktuj się ze mną. Wypełnij formularz kontaktowy na mojej stronie, napisz maila lub zadzwoń do mnie na numer 500 212 568.

wesele w dworze dwikozy

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com