Fotograf Tarnobrzeg

Fotografia naturalna

Fotograf Tarnobrzeg

Fotograf Tarnobrzeg

Nazywam się Mariusz Twaróg i mieszkam w Tarnobrzegu na ukochanych Ocicach.

Fotograf na ślub Tarnobrzeg  
Jak już pewnie zauważyliście specjalizuję się w fotografii ślubnej w której doskonale się odnajduję i cały czas rozwijam. Reportaż ślubny oraz sesja plenerowa to dwa aspekty w których jako fotograf ślubny czuję się pewny siebie i jestem w stanie stworzyć piękne fotografie. Bardzo lubię reportaż bo uważam że fotograf na wesele nie może być reżyserem a dobrym obserwatorem utrwalającym interesujące sytuacje i wyjątkowe chwile w postaci ciekawych a czasem artystycznych ujęciach. 

Fotograf na Chrzest Tarnobrzeg

Bliską ślubnej fotografii jest fotografia Chrztu Świętego. To ważny dzień w życiu dziecka i zasługuje na dobrą oprawę fotograficzną. Jeśli moja oferta zostanie wybrana przez rodziców to staram się pracować z równie dużym zaangażowaniem jak w dniu ślubu. Można nawet pokusić się o stwierdzenie że Chrzest to takie małe wesele bo zjeżdża się rodzina, mamy do czynienia z przygotowaniami, uroczystością kościelną i przyjęciem. Dzień pełen wrażeń który warto uchwycić i zachować go w pamięci oraz na dobrych fotografiach. 

Fotograf Tarnobrzeg

Ale w swojej pracy zawodowej mam również do czynienia z innymi rodzajami fotografii. Specjalizuję się także w sesjach plenerowych dziecięcych, rodzinnych, ciążowych. Mam za sobą przygodę z fotografią wnętrz i muszę przyznać że to jest ta dziedzina fotografii która jest przede mną.
Profesjonalnie najczęściej fotografuje w trójkącie Sandomierz, Stalowa Wola i Tarnobrzeg ale jeśli czeka mnie praca w dalszych stronach to jej nie odmawiam. 

Oprócz zleceń komercyjnych dużo fotografuję prywatnie i tematyką która dominuję to okolice mojego miasta Tarnobrzega. Dużo jeżdzę na rowerze i przeważnie mam ze sobą ukochanego Soniacza z małym manualnym obiektywem. Wiele takich codziennych zdjęć z okolic Tarnobrzega a w szczególności Jeziora znajdziecie na moim prywatnym profilu instagramowym 🙂