Fotografia komunijna czyli dobre zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej.

 

Fotografia komunijna Sandomierz i Tarnobrzeg.

 

Zdjęcia komunijne Sandomierz

Powoli zbliża się sezon komunijny więc chciałbym Was zainteresować moją propozycją fotografowania tego ważnego wydarzenia. To doniosłe przeżycie religijne dla dziecka i całej rodziny więc zasługuje na poważne potraktowanie w postaci fotografii na wysokim poziomie.

Fotografia komunijna

Macie do wyboru 2 opcje – reportaż komunijny i plenerowa sesja komunijna.

Zdjęcia komunijne

Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej

Jest to propozycja dla rodziców którzy nie mieli wpływu na wybór głównego fotografa uroczystości lub rodziców którzy chcą dobrze udokumentować ten ważny dzień. Oczywistą oczywistością jest fakt że główny fotograf nie jest w stanie wystarczająco dobrze skupić się na danym dziecku i jego rodzinie. Jako osobisty fotograf będę mógł skoncentrować się tylko i wyłącznie na Waszej córce lub Waszym synu który właśnie przystępuję do Pierwszej Komunii. Pracę mogę rozpocząć już w domu czyli od Przygotowań, następnie dyskretny reportaż z Kościoła i kończąc ją w lokalu sesją z gości i zdjęciami dziecka w plenerze. 

Fotografia komunija Tarnobrzeg

Sesja Komunijna w plenerze.

To druga opcja która gwarantuję że będziecie mieć piękne zdjęcia komunijne swojego dziecka. Zachęcam do skorzystania z pleneru innego dnia niż dzień ceremonii a najlepiej gdyby to był czas w ciągu Białego Tygodnia. Taka godzinna sesja może odbyć się w dowolnie wybranym miejscu ale najlepiej aby to była natura/zieleń wtedy uzyskamy wyborny kontrast i dobre tło. Zachęcam także aby zabrać ze sobą rekwizyty takie jak książeczka do modlitwy, medalik czy różaniec.

fotografia komunijnafotograf na komunie Sandomierzfotograf na komunie Tarnobrzeg fotograf na komunie SandomierzFotograf na komunię Sandomierzfotograf na komunie stalowa wola

Osoby zainteresowane moją fotografią komunijną zapraszam do kontaktu zaczepnego 🙂

Zdjęcia komunijne Tarnobrzeg

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

tygodnik nadwiślański
<<< Tygodnik Nadwiślański i sesja walentynkowa
>>> Klasyczna sesja na zamku w Baranowie Sandomierskim
sesja na zamku w baranowie sandomierskim

Leave a comment