Kamila i Michał – reportaż ślubny

Reportaż ślubny

Kamila i Michał

Uważam że dobry reportaż ślubny to taki materiał w którym widz jest w stanie wtopić się w sekwencję wydarzeń widocznych na zdjęciach i poczuć emocje jakie im towarzyszą. Można oczywiście pójść na łatwiznę i pomóc sobie reżyserując sytuacje i zdarzenia ale wtedy nie będziemy mieli do czynienia z naturalną fotografią ślubną. Stworzyć dobry reportaż ślubny jest trudno. Ciągła wysoka koncentracja, obserwacja bohaterów i przewidywanie ich dalszych kroków. Wyczucie dystansu, komponowanie kadru i kontrola nad parametrami aparatu to kolejne cegiełki w tej układance. I mimo tego że jest ciężko to chce tworzyć autentyczne i szczere reportaże ślubne bo tylko takie będą po latach przywracać prawdziwe wspomnienia. 

Dziś chciałbym wam pokazać ostatni reportaż ślubny sezonu 2020 – 130 klatek ze ślubu Kamili i Michała.
Jak wszyscy wiemy miniony rok był ciężki do organizacji ślubu. Ale Pary które postawiły dopiąć swego w większości mogły cieszyć się udanym dniem. Tak było i w tym przypadku – wszystko poszło zgodnie z planem a sama impreza w Hotel Dębianka była tego dowodem. 
Więcej zdjęć ślubnych odnajdziecie w moim Portfolio.

reportaż ślubnyreportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny reportaż ślubny

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

KULT
<<< KULT po raz pierwszy
>>> Tygodnik Nadwiślański i sesja walentynkowa
tygodnik nadwiślański

Leave a comment