Jeden dzień a tak wiele emocji. Są nienaruszalną częścią dnia ślubu. Rodzina i przyjaciele, łzy, uśmiech, pocałunki, spojrzenia tworzą jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Po prostu pięknie. To się zdarza tylko raz w życiu. Pewnie będziecie ten dzień pamiętać na zawsze. Ale nie wszystko zobaczycie i nie wszystko usłyszycie, nie będziecie wszędzie i nie jesteście w stanie objąć tego dnia w całości i zapamiętać. Ja Wam mogę pomóc.

Mam na imię Mariusz i witam na mojej stronie internetowej.
Zawodowo zajmuję się fotografią ślubną w której doskonale się realizuje i wciąż rozwijam. Generalnie kocham fotografować, to jest moja praca ale również sposób na wyciszenie i reset.
Trafiliście do mnie bo pewnie szukacie fotografa. Ślub to wyjątkowe wydarzenie i można wypowiedzieć wiele pięknych słów aby je opisać. Ja je opowiadam swoimi kadrami. Robię to najlepiej jak tylko potrafię. Wierząc w swoje umiejętności mogę odpowiedzialnie wykonać profesjonalny reportaż i plener ślubny.
Jeśli szukasz fotografa ślubnego to myślę że dobrze trafiłeś. Pozostaje kwestia Waszego gustu i oczekiwań – obejrzyjcie moje zdjęcia i zadecydujcie. Czy mój styl patrzenia na świat i opowiadania historii Wam odpowiada?