O mnie

Mariusz Twaróg – garść słów o mnie

Cześć.

Pozwólcie, że się przedstawię. Nazywam się Mariusz Twaróg i mieszkam ze swoją ukochaną rodziną w Tarnobrzegu. Jestem fotografem. To pewnie z tego powodu jesteś na mojej stronie. Profesjonalnie zajmuję się fotografią ślubną i szeroko pojętą fotografią okolicznościową. To jest mój zawód, moja praca, nie robię tego dla hobby i pasji aczkolwiek fotografia jest ważną częścią mojego życia.

mariusz twaróg fotograf

Szukasz fotografa na Twoje wesele?

Wchodząc na moją stronę nie trudno się domyślić że specjalizuję się w fotografii ślubnej. Od 2010 roku jest to mój zawód i na nim opieram swoją działalność biznesową. Czas słynnej “pasji” mam już za sobą. Ona była początkiem tej przygody ale dziś to już jest pełne zawodostwo, poświęcenie i odpowiedzialność. Dla pasji mogę fotografować swoje dzieci, rodzinę, nasze zwierzaki i wędrówki po Polsce. Śluby, chrzty, komercyjne zlecenia wykonuję dla mojego klienta. Najlepiej jak potrafię, zgodnie ze sztuką, profesjonalnie. Klient jest na pierwszym miejscu!

fotograf Tarnobrzeg

O mnie jako Waszym fotografie

Napewno chciałbym aby moje zdjęcia były naturalne. Nie wymuszone i nie wystylizowane, z pierwiastkiem tajemnicy i dużą dawką emocji. Chciałbym aby były prawdziwe i szczere. Piękne wizualnie. Aby to były ciekawe wieloplany, wyborne portrety, gesty, detale. No i oczywiście marzy mi się aby zawierały w sobie wszystkie ważne chwile z dnia który dokumentuje z domieszką decydującego momentu. I w tym kierunku teraz podążam.

fotograf tarnobrzeg mariusz twaróg

Profesjonalny fotograf na ślub – gdzie pracuję

Najczęściej fotografuje “u siebie w domu” czyli Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSandomierzStalowa WolaTarnobrzeg. Powodem jest moja rodzina z którą chcę spędzić jak najwięcej czasu, to chyba naturalne. Ale nie są mi obce dalsze wyjazdy krajowe oraz sesje zagraniczne. Mam ulubione miejsca plenerowe w Toskanii, Szwajcarii lub na Santorini. Ciągle szukam ciekawych miejsc w polskich górach które mają nie skończony potencjał.

o mnie mariusz twarog
fotograf tarnobrzeg mariusz twarog
fotograf mielec mariusz twarog
fotograf tarnobrzeg

Czego możecie się po mnie spodziewać?

Regularne wyprawy rowerowe, spacery po górach, ciągłe haratanie w gałe i inne aktywności fizyczne w pracy fotografa nie idą na marne. Dzięki nim w dzień Waszego ślubu mogę bez zadyszki być w 5 miejscach na raz, niezauważony przemykać pomiędzy stolikami,a nawet, gdy wszedłbym w kadr kamerzyście, nie będę w nim długo przebywał 😊

A tak na poważnie kochani – możecie spodziewać się po mnie wysokiej kultury osobistej, warsztatu pracy opartego na naturalności i dyskrecji. W dzień Waszego ślubu będę skupiony i nastawiony na wykonanie estetycznych kadrów, które dojrzewać będą jak wino – po 15 latach usiądziecie razem przy kominku i spróbujecie ich, wzruszeni i zachwyceni zupełnie nowym smakiem.

fotograf mielec mariusz twarog

Prywatnie – kim jest Mariusz Twaróg?

Jestem spełnionym człowiekiem z milionami powodów do szczęścia. Najważniejszymi z nich są moje córki i wspaniała żona. Prowadzimy sielskie życie w Tarnobrzegu na Ocicach. Możecie podejrzeć mnie prywatnie na:

@mariusz.twarog

fotograf mielec mariusz twaróg

Poznajmy się, napisz do mnie 🙂