Studniówka Jachowicz 2023 – Oficyna Pałacowa Stalowa Wola

studniowka dwor olimp stalowa wola

Studniówka Jachowicz 2023 – Oficyna Pałacowa Ordynata Stalowa Wola

Mówi się że Studniówka to jedna z najważniejszych imprez w życiu polskiej młodzieży. To impreza która celebruje zbliżający się koniec edukacji w szkole średniej. Jest też okazją aby zaprezentować się w wyjątkowych strojach, tańczyć całą noc i spędzać ten szczególny czas w gronie najbliższych przyjaciół. Z mojego punktu widzenia jest to nieprzeciętna impreza którą coraz bardziej lubię fotografować. Tak było również i w tym roku –

Fotografowanie studniówki to dla mnie nie lada wyzwanie

To święta prawda. Ilekroć ją fotografuje to studniówka zawsze mnie stresuje, czuję dreszcz emocji bo ciąży na mnie spora odpowiedzialność. Młodzież i rodzice organizując studniówkę liczą zapewne na świetne zdjęcia. Dobrze było by aby przedstawiały nie tylko oficjalne elementy imprezy czyli Poloneza, przemówienia i zdjęcia grupowa. Ale także żeby oddały atmosferę imprezy studniówkowej.

Myślę że w tym roku ponownie dobrze wykonałem swoje zadanie. Możecie mnie sami sprawdzić, przed Wami “Jachowicz” i ich studniówka 2023. Lokal w jakim odbyła się impreza to Oficyna Pałacowa Ordynata w Stalowej Woli.

studniowka stalowa wola

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

backastage Bielsko Biała
<<< Backstage polskiej premiery obiektywu Viltrox 75mm 1.2 XF
>>> Wspomnienia z Santorini
fotograf tarnobrzeg

Leave a comment