Plener ślubny Magdy i Tomka

Plener ślubny w szklarni

Magda i Tomek

 

Dziś na moim blogu przedstawiam Wam szklarniową część pleneru ślubnego Madzi i Tomka. Ich sesja ślubna odbyła się w trzech różnych miejscach a w tym wpisie skupiam się na szklarni. Ten temat czyli sesja w szklarnii był hitem ślubnej fotografii plenerowej w roku 2019 i zastanawiam się co będzie dominować w  najbliższym sezonie ślubnym.

Szklarnia pomimo tego że na pierwszy rzut oka może wydawać się niezbyt ciekawym miejscem na zdjęcia  ślubne to jednak jest szalenie inspirująca. Stare, zarośnięte przez roślinność miejsca oferują niesamowite tło dla ślubnej sesji plenerowej. Fotografując w złotej godzinie można skorzystać z magii świateł generowanej w gęstwinie roślinnej przez potłuczone szyby. Można także eksperymentować z symetrią, z kadrami pionowymi i poziomymi a szklarnia w Rozwadowie ma tą jeszcze zaletę że jest pełna zieleni którą bardzo lubię. Magiczny ogród to chyba właściwe określenie. Mam nadzieję że pomimo upływu czasu sesja w szklarnii to temat który będzie wciąż pożądany przez moje Pary.
p.s. Szklarnia w Charzewicach to miejsce które odwiedziłem jeszcze kilka razy, więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ. Fotograf ślubny Stalowa Wola.

plener ślubny fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg plener ślubny plener ślubnyfotograf tarnobrzeg plener ślubny plener ślubny fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg plener ślubny fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzegfotograf tarnobrzegfotograf tarnobrzeg

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

wyjątkowy ślub
<<< Natalia i Marek - wyjątkowy ślub.
>>> Karina i Jakub - sesja randkowa, reportaż i plener
sesja ślubna w bieszczadach

Leave a comment