Reportaż z Chrztu Julii

Reportaż z Chrztu Świętego Julii.

Wspaniałe to uczucie gdy po kilku latach wracam z aparatem do tego samego domu w którym dokumentowałem kiedyś przygotowania do ślubu a potem całą uroczystość. Towarzyszy mi wtedy ogromne poczucie satysfakcji z mojej pracy bo jeżeli ponownie fotografuje bardzo ważny dzień to najwyraźniej robię to dobrze. Dla fotografa ślubnego to fundamentalna sprawa.


Dziś pokazuje na blogu mocno skrócony reportaż z Chrztu Świętego Julii w Sulisławicach, córeczki “mojej Pary” sprzed kilku lat. Skrócony bo tego dnia powstał “opasły” materiał, najdłuższy jaki kiedykolwiek stworzyłem na tego typu uroczystości. Ale tak to jest jeśli wchodzi się w bliskie relacje z ludźmi, towarzyszy się im “tuż obok” a wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze.
Zapraszam 🙂

Skorzystam z okazji i zapraszam na mój profil na Instagramie – www.instagram.com/mariusztwarog.pl – najbardziej aktualna baza moich komercyjnych zdjęć.

fotograf na chrzest chrzest

sesja ślubna w bieszczadach
<<< Karina i Jakub - sesja randkowa, reportaż i plener
>>> Arleta i Karol - plener ślubny w górach
Plener ślubny w Tatrach! Zimowa sesja ślubna w górach od zawsze chodził mi po głowie. Kiedyś były to tylko Tatry, teraz również Bieszczady. Oczyma wyobraźni widzisz tą scenerie, kadry, zastanawiasz się nad pozami. Oczywiście istnieje ryzyko związane z pogodą ale cóż, kto nie ryzykuje ten nie spełnia swoich marzeń. Z Arletą i Karolem spędziliśmy super dzień. Zdjęcia, rozmowy, spacery sprawiły że był to super czas. A pogoda? Dała nam małe fory, ale tylko małe :) A&K dziękuję !

Leave a comment