Sesja lifestyle w domu Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola

Sesja lifestyle w domu Tarnobrzeg

Sesja lifestyle w domu Tarnobrzeg, Sandomierz, Stalowa Wola

Czuła i naturalna – myślę że taka powinna być fotograficzna sesja lifestyle wykonana w Waszym domu. I w takim klimacie staram się fotografować swoje sesje lifestyle w Tarnobrzegu i okolicach.

Cześć, mam na imię Mariusz i zapraszam Was do intrygującego świata fotograficznych sesji organizowanych w Waszych domach i mieszkaniach.

Dlaczego warto wykonać sesję lifestyle w domu?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta – aby zapisać cudowne wspomnienia. Zapisać na zawsze w postaci pięknych fotografii wydrukowanych w formie foto książki lub odbitek.

Najczęstszym impulsem wykonania takiej sesji są narodziny dziecka. Wiem bardzo dobrze jaka wtedy następuje eksplozja uczuć i jak życie się zmienia. Pojawiają się inne priorytety, potrzeby, zmienia się tor naszego życia. Pamiętam że codziennie brałem do ręki aparat i wykonywałem dziesiątki ujęć w naszym małym mieszkaniu. Dziś mam ten przywilej że każdy miesiąc z życia moich córek mam dokładnie udokumentowany i ubóstwiam wracać do tych kadrów. Kapitalne uczucie!

Dzięki sesji lifestyle wykonanej w domu można przedstawić wycinek z typowego dnia waszego domowego zacisza. Zdjęcia będą przedstawiały Was podczas prozaicznych codziennych zajęć – zabawy z dziećmi, przytulania się, waszych wzajemnych relacji.

Jak wykonuję sesje lifestyle w domu?

Naturalność to mój fundament. Sesja lifestyle wykonuję w swobodnym stylu w Waszym domu/mieszkaniu. Dzieję się tak dlatego że sesja odbywa się w Waszym “środowisku” , w którym czujecie się najlepiej. Dotyczy to szczególnie dzieci. Eliminujemy w ten sposób stres związany z fotografowaniem w innym, obcym miejscu.

Sesję najlepiej zacząć od … wypicia wspólnie kawy lub herbaty. Mamy wtedy czas na wzajemne poznanie się jeśli nie dane nam było wcześniej ze sobą pracować.

fotograf tarnobrzeg

Ile kosztuje sesja lifestyle w domu w Tarnobrzegu, Sandomierzu i Stalowej Woli?

A teraz o konkretach. Pytanie o cenę w obecnych czasach jest zrozumiałe. I dobrze wiem że zdjęcia nie są pierwszą potrzebą. Myślę że tą usługę wyceniłem uczciwie a w stosunku do jakości zdjęć, tanio. Cena zaczyna się od 400 zł i może rosnąć równomiernie do ilości zdjęć oraz dodatków typu odbitki lub album.

fotograf tarnobrzeg

Jeśli będziesz zainteresowana sesją fotograficzną w swoim domu – napisz do mnie. Przedstawie Ci moja ofertę i jeśli będzie spełniała Twoje oczekiwania, spotkamy się wkrótce przy kawie.

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/