Klasyczna sesja na zamku w Baranowie Sandomierskim

  • sesja zdjęciowa w baranowie sandomierskim

Sesja na Zamku w Baranowie Sandomierskim

Zamek w Baranowie Sandomierskim to słynny zespół pałacowo parkowy będący od dawna ulubionym miejscem spotkań fotografów ze swoimi klientami. Imponujący park, pałac z pięknymi wnętrzami (Galeria Tylmanowska) od lat są wykorzystywane jako tło sesji zdjęciowych. Jako fotograf ślubny i dziecięcy często korzystam z tych atutów, ale w tym roku po raz pierwszy pracowałem tam zimą. Zlecenie było dla mnie wyjątkowe :)

Klasyczna sesja zdjęciowa

Klasyczna sesja zdjęciowa to dobry wybór dla osób, dla których styl, elegancja, tradycja to ważne aspekty i wartości w życiu. I przyznam, że po pierwszej rozmowie z Panem Jackiem miałem w myślach taką właśnie sesję, w której motywem przewodnim byłaby nuta elegancji. Tak tez zrobiliśmy i mam nadzieję, że wywiązałem się dobrze z zadania. Zapraszam Was na klasyczną sesję na zamku w Baranowie Sandomierskim.

Jola i Jacek Olechowscy 🙂

fotograf tarnobrzegsesja na zamku w baranowie sandomierskimsesja na zamku w baranowie sandomierskimfotograf baranów sandomierski sesja na zamku w baranowie sandomierskimfotograf baranów sandomierskisesja na zamku w baranowie sandomierskim fotograf baranów sandomierski fotograf baranów sandomierski fotograf baranów sandomierski fotograf tarnobrzegfotograf baranów sandomierski

fotograf na komunie stalowa wola
<<< Fotografia komunijna czyli dobre zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej.
>>> Pieniny
Pieniny

Leave a comment