Sesja Walentynkowa dla Tygodnika Nadwiślańskiego

sesja narzeczenska w szklarni

Sesja Walentynkowa dla Tygodnika Nadwiślańskiego

Ponownie jako tarnobrzeski fotograf byłem odpowiedzialny za wykonanie głównej nagrody w walentynkowym konkursie organizowanym przez Tygodnik Nadwiślański. Dla zwyciezców przewidziana była sesja fotograficzna i kilka dni temu spotkałem się w mojej szklarni na Malinowej z Klaudią i Marcinem ❤️

Nie powiem chyba nic nowego lub odkrywczego że głównym tematem sesji walentynkowej jest miłość. Lubię Pary którym w oczach iskrzy się wzajemne uczucie. Fotografowanie takich osób to zdecydowanie przywilej i zarazem przyjemność. Dla nich to na pewno przygoda, okazja na stworzenie niepowtarzalnej pamiątki i czas aby pobyć ze sobą w wyjątkowej atmosferze. Celebrowania swojego uczucia. Dla mnie natomiast to praca którą wykonałem z wielką przyjemnością.

Uważam fotografowanie ludzi zakochanych to zaszczyt dla mnie. Ten stan uniesienia wzbudza najwyższe poziomy pozytywnych emocji do których ja jako fotograf mam bezpłatny dostęp.

Mam nadzieję że nie byłem dla Klaudii i Marcina tyranem i miło spędzili ze mną czas. Zapraszam w tym miejscu innych zakochańców do utrwalenia swoich gorących uczuć romantyczną sesją randkową.

Przed Wami sesja walentynkowa Klaudii i Marcina, zobaczcie.

sesja walentynkowa tarnobrzeg
sesja walentynkowa mielec
sesja narzeczenska tarnobrzeg
sesja walentynkowa mielec
fotograf tarnobrzeg
sesja w szklarni tarnobrzeg
fotograf tarnobrzeg

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

fotograf tarnobrzeg
<<< Magda i Darek - wesele w Dworze Dwikozy
>>> Backstage polskiej premiery obiektywu Viltrox 75mm 1.2 XF
backastage Bielsko Biała

Leave a comment