Agnieszka i Damian – ślub w Tarnobrzegu.

Agnieszka i Damian - ślub w Tarnobrzegu.

Lubię fotografować u siebie w domu. Ślub w Tarnobrzegu budzi we mnie dodatkowy entuzjazm. Nie tylko ze względów logistycznych czy też czasowych ale po prostu mam ogromy sentyment do mojego miasta. Przywiązałem się do niego już na stałe. Lubię tarnobrzeskie blokowiska, ulice i kościoły, szczególnie Dominikański i mój na Miechocinie. Fraza fotograf ślubny Tarnobrzeg jest dla mnie szczególna.
fotograf Tarnobrzeg

Przygotowania u Agnieszki i Damiana.

Sytuacja w której Zakochani przygotowują się do ślubu w jednym mieszkaniu lub domu jest moim ulubionym scenariuszem. Ale przeważnie jest tak że przygotowania do ślubu odbywają się w dwóch domach. Prawie zawsze reportaż ślubny rozpoczynam u Pana Młodego a potem przemieszczam się tam gdzie znajduje się Pani Młoda i jej suknia ślubna. Tym razem wszystko toczyło się w jednym mieszkaniu i taka sytuacja jest sporym wyzwaniem dla fotografa. Ale skoro jest wyzwanie to można zrobić dobre zdjęcia.

Ślub w Kościele Dominikanów w Tarnobrzegu

Jak wybrać najlepszy kościół na ślub w Tarnobrzegu? Kiedyś decydowała o tym przynależność do danej parafii. Nie było wyjątków. Ale teraz coraz częściej nowożeńcy decydują się na ślub w kościele w którym wygląd i wystrój tworzą lepszą atmosferę. Maja taką możliwość i często z niej korzystają.
Ślub w Kościele Dominikanów to wspaniałe wydarzenie. Wnętrza po ostatnim remoncie prezentują się magicznie i ta świątynia jest chyba najpiękniejszą w Tarnobrzegu. W moim osobistym rankingu plasuje się w czołówce. Zdjęcia ślubne wykonane podczas ceremonii w Kościele Dominikanów prezentują się naprawdę okazale. Zobaczcie.

Wesele w Dworku Belweder w Chmielowie

Dworek Belweder w Chmielowie to znakomite miejsce na wesele. Jeżeli marzy Wam się dom weselny w pobliżu Tarnobrzega otoczony dużym parkiem z ławkami, alejkami spacerowymi i strefą wypoczynku to Dworek Belweder może być dla Was dobrym wyborem. Zielone otoczenie to nie jedyny walor Belwederu. Duża i piękna sala weselna przystrojona w odpowiednie dekoracje kwiatowe może zrobić oszołamiające wrażenie. Fotografując ślub w Tarnobrzegu lub okolicach bardzo często pracuje w Belwederze na zabawie weselnej. Jeśli organizujecie duże wesele to część taneczna zapewne odbędzie się w klimatycznej oranżerii. Ale dla imprez weselnych na 50-70 osób idealnym rozwiązaniem jest połączenie zabawy weselnej i biesiady w całość tak jak to miało miejsce w przypadku Agnieszki i Damiana.

Dobry Dj na wesele - Darek Sawicki.

Lubię jak Darek gra na weselu. Jeśli On odpowiada za oprawę muzyczną wesela to jest dla mnie oczywiste że będzie dobra impreza taneczna przeplatana wieloma zabawami. W Darku podziwiam spokój, wyczucie sali, zazdroszczę dykcji i gdybym miał swój ranking DJ-ów na wesele to byłby w czołówce. Darek Sawicki oznacza dla mnie dobrą i owocną współpracę na weselu.

fotograf Tarnobrzeg
<<< Fotograf ślubny Mariusz Twaróg - o tym jak pracuję.
>>> Parada Mikołajów Tarnobrzeg
parada mikołajów Tarnobrzeg

Leave a comment