Agnieszka i Damian – ślub w Tarnobrzegu.

  • fotograf na ślub Mielec

Agnieszka i Damian - ślub w Tarnobrzegu.

Lubię fotografować u siebie w domu. W Tarnobrzegu. Nie tylko ze względów logistycznych czy też czasowych ale po prostu mam ogromy sentyment do mojego miasta. Przywiązałem się do niego już na stałe. Lubię tarnobrzeskie blokowiska, ulice i kościoły, szczególnie Dominikański i mój na Miechocinie. Fraza fotograf ślubny Tarnobrzeg jest dla mnie szczególna.
fotograf Tarnobrzeg

Przygotowania u Agnieszki i Damiana.

Sytuacja w której Zakochani przygotowują się do ślubu w jednym mieszkaniu lub domu jest moim ulubionym scenariuszem. Ale przeważnie jest tak że przygotowania do ślubu odbywają się w dwóch domach. Prawie zawsze reportaż ślubny rozpoczynam u Pana Młodego a potem przemieszczam się tam gdzie znajduje się Pani Młoda i jej suknia ślubna. Tym razem wszystko toczyło się w jednym mieszkaniu i taka sytuacja jest sporym wyzwaniem dla fotografa. Ale skoro jest wyzwanie to można zrobić dobre zdjęcia.

Ślub w Kościele Dominikanów w Tarnobrzegu

Jak wybrać najlepszy kościół na ślub? Kiedyś decydowała o tym przynależność do danej parafii. Nie było wyjątków. Ale teraz coraz częściej nowożeńcy decydują się na ślub w kościele w którym wygląd i wystrój tworzą lepszą atmosferę. Maja taką możliwość i często z niej korzystają.
Ślub w Kościele Dominikanów to wspaniałe wydarzenie. Wnętrza po ostatnim remoncie prezentują się magicznie i ta świątynia jest chyba najpiękniejszą w Tarnobrzegu. Zdjęcia ślubne wykonane podczas ceremonii w Kościele Dominikanów prezentują się okazale. Zobaczcie.

Wesele w Dworku Belweder w Chmielowie

Dworek Belweder w Chmielowie to znakomite miejsce na wesele. Jeżeli marzy Wam się dom weselny w pobliżu Tarnobrzega otoczony dużym parkiem z ławkami, alejkami spacerowymi i strefą wypoczynku to Dworek Belweder może być dla Was dobrym wyborem. Zielone otoczenie to nie jedyny walor Belwederu. Duża i piękna sala weselna przystrojona w odpowiednie dekoracje kwiatowe może zrobić oszołamiające wrażenie. Jeśli organizujecie duże wesele to część taneczna zapewne odbędzie się w klimatycznej oranżerii. Ale dla imprez weselnych na 50-70 osób idealnym rozwiązaniem jest połączenie zabawy weselnej i biesiady w całość tak jak to miało miejsce w przypadku Agnieszki i Damiana.

Dobry Dj na wesele - Darek Sawicki.

Lubię jak Darek gra na weselu. Jeśli On odpowiada za oprawę muzyczną wesela to jest dla mnie oczywiste że będzie dobra impreza taneczna przeplatana wieloma zabawami. W Darku podziwiam spokój, wyczucie sali, zazdroszczę dykcji i gdybym miał swój ranking DJ-ów na wesele to byłby w czołówce. Darek Sawicki oznacza dla mnie dobrą i owocną współpracę na weselu.

fotograf Tarnobrzeg
<<< Fotograf ślubny Mariusz Twaróg - o tym jak pracuję.

Leave a comment