Ela i Daniel – wesele w Aula Nicolai

Ela i Daniel – wesele w Aula Nicolai

Ta niezwykła ślubna opowieść rozpoczęła się w Tarnobrzegu. Tu, w rodzinnym mieszkaniu, przyszły Pan Młody miał swoje przygotowania do ślubu. Przeżywał te chwile w ciepłej atmosferze i w otoczeniu bliskich. Można powiedzieć, że ciekawe kadry tworzą się niemal samoistnie. Druga część tej historii toczyła się w malowniczych Cikowicach pod Bochnią w domu Eli – Panny Młodej. Najpierw standardowo makijaż, w między czasie rozmowy z bliskimi, potem łyk szampana i na koniec oczywiście co? Zakładanie sukni! 

Ślub Eli i Daniela był nietypowy. Miejsce ceremonii zaślubin i tego, w którym odbywała się impreza weselna znajdowały się tuż obok siebie. Dom weselny Aula St. Nicolai był bowiem oddalony od kościoła nie dalej niż 200 metrów. Po złożeniu przysięgi wszyscy przetransportowali się na weselną salę w mgnieniu oka. Ala St. Nicolai umiejscowiona jest z dala od zgiełku miasta i ulicznego ruchu.

Tym, co zachwyca wszystkich, którzy pojawiają się w tym miejscu po raz pierwszy, jest ogromny, prywatny ogród z widokiem na okoliczne wzgórza. Ela i Daniel postawili na elegancką imprezę, a wybór Auli St. Nicolai doskonale wpasował się w ten ich zamiar. Niesamowity klimat miejsca tworzy też ogromne okno otoczone czerwono-brunatną cegłą. Niby nic, a jednak wesele w Aula Nicolai na zdjęciach wygląda świetnie!

Zapraszam Was do tego wpisu. Zobaczcie, jak wyglądał dzień ślubu Eli i Daniela z mojego fotograficznego punktu widzenia. Było dla mnie czystą przyjemnością fotografować ich w domach, przed ołtarzem i na sali weselnej. Podobnie jak ich gości, którzy nie oszczędzali parkietu i bawili się do samego rana.

A na koniec – wisienka na torcie, czyli sesja poślubna w plenerze. Jeśli chodzi o miejsce to padło na Kraków, a dokładnie na dwa miejsca – ogród botaniczny i Nadwiślandię. Kto był, ten wie doskonale, że są to świetne miejsca do tego, aby wykonać w nich sesję fotograficzną. Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi właśnie sesja fotograficzna Pary Młodej. Ten, kto nigdy tam nie był, może zobaczyć na zdjęciach poniżej, jak urokliwe są to zakątki naszego zabytkowego Krakowa. Zapraszam do oglądania ☺

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/

fotograf tarnobrzeg
<<< Chrzest Lilianki - magiczny dzień
>>> Another Pink Floyd
pink floyd

Leave a comment