WOŚP 2022 Tarnobrzeg

Finał WOŚP 2022 Tarnobrzeg – od zaplecza

WOŚP to zawsze duże wydarzenie w Polsce. Pokazuje że jednak jesteśmy miłosiernym narodem i potrafimy odłożyć głupotę na bok i dać coś od siebie. Z roku na rok jest nawet coraz lepiej i więcej. I bardzo dobrze.
W tym roku udało mi się fotografować finał 30 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu. Fotograf Tarnobrzeg + WOŚP Tarnobrzeg. Nigdy nie było mi dane znaleźć się w środku tej imprezy. A teraz, dzięki “koneksjom”, znalazłem się na zapleczu aby fotografować i ćwiczyć kadry na wspaniałych ludziach. Tak właśnie pomyślałem że nie samymi koncertami człowiek żyje. Ważni są przecież Ci których nie widać na ekranie ale którzy tworzą to wydarzenie.

Ludzie Wośpu

Gdy patrzę na ten materiał to jednak czuje ogromny niedosyt. Materiał jest ewidentnie do poprawy w przyszłym roku. Zdecydowanie jest w nim za mało ludzi WOŚPu. Cichych bohaterów tego dnia. Potraktujmy to co widzicie poniżej jako preludium do czegoś większego i lepszego. Musicie tylko poczekać kilka miesięcy, dokładnie 12. Jeśli ma się ambicje fotografować Tarnobrzeg to trzeba WOŚP “dobrze ogarnąć”.

sesja zdjęciowa w winnicy sandomierskiej
<<< Sesja ciążowa Kariny
>>> Studniówka Małego Księcia w Villi Anna
fotograf na studniówkę stalowa wola

Leave a comment