Natalia i Marek – wyjątkowy ślub.

Wyjątkowy ślub!

Natalia i Marek

 

Zapraszam na relację z sesji narzeczeńskiej, reportażu ślubnego i pięknego pleneru w Bieszczadach Natalii i Marka. To szczególny materiał sezonu 2019 z wielu powodów. To pierwsza fotograficzna realizacja w lawendzie. Myślałem że pójdzie mi z tym projektem łatwo i dobrze ale poszło trudno ale też dobrze. Ogrom sesji fotograficznych w tym małym polu lawendy, nie tylko sesji ślubnych ale rodzinnych, dziecięcych i nawet zwierzęcych sprawił że musiałem przewartościować swoje zamiary. I w takich momentach przydaje mi się mój ukochany obiektyw Voigtlander Nokton 40mm 1,4 który pięknie kształtuje tło kamuflując wszystko co nie jest nam potrzebne.

Reportaż z Dnia Ślubu

A reportaż z Dnia Ślubu również wykonałem przy pomocy innych Voigtlanderów, to świetne obiektywy z piękną plastyka obrazu i cudnym skin tonem. Ale wracając do ślubu Natalii i Marka musze przyznać że pracowałem „pod napięciem” bo obok Pana Młodego w roli Starszego przewijał się mój Przyjaciel, bardzo dobry fotograf Mariusz Dyszlewski. Nie będę ukrywał że takie sytuacje rodzą dodatkowe emocje. Ale co nam nie zabije to nas wzmocni, tak?

Sesja na Połoninie Wetlińskiej

A na plener wybraliśmy się w Bieszczadach i ten wyjazd na dobre przetarł szlak „na południe”. Plener ślubny w Bieszczadach? Tak, 3x TAK! Idealne miejsce na sesję ślubną, ogromna dawka niepowtarzalnego klimatu i doznania z głębi duszy. Para taka jak Natalia i Marek i zdjęcia w klimacie romantyzmu tworzą się same, no może z małym moim udziałem ale urok tych gór naprawdę pomaga. Będę tam wracał bo warto!

Zapraszam Was ciepło na ten wpis i przepraszam że trochę to potrwa ale materiał jest spory 🙂

reportaż z dnia ślubu reportaż z dnia ślubu reportaż z dnia ślubu reportaż z dnia ślubu

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

w czerni i bieli
<<< Karolina i Sebastian w czerni i bieli.
>>> Plener ślubny Magdy i Tomka
plener ślubny

Leave a comment