Zdjęcia komunijne Sandomierz, Stalowa Wola i Tarnobrzeg – sezon 2022

fotograf tarnobrzeg

Zdjęcia komunijne Sandomierz, Stalowa Wola i Tarnobrzeg


Fotografia komunijna to jest jednak ciężki kawałek chleba. Sam unikałem jej kiedyś bo kierowały mną skostniałe stereotypy że jest trudna, ryzykowna, mało płatna i ciężka w obróbce dla fotografów którym zależy na jakości. Tu mam na myśli utrzymanie białego koloru na kilkudziecięciu sukienkach komunijnych i komżach oraz niedopuszczanie do nich wszędobylskiej niebieskiej tonacji. Tak myślę że jakość oddawanych zdjęć komunijnych możemy skonfrontować przez pryzmat niebieskich szat komunijnych. Możecie to sprawdzić u siebie jeśli macie takie zdjęcia.

Ale do sedna. W tym roku wykonałem 2 sesje grupowe oraz wiele sesji indywidualnych. Maj był intensywnym miesiącem i wydaje mi się że dobrze go wykorzystałem. Przekonałem się ostatecznie do tego typu fotografii i w sezonie 2023 jest zupełnie otwarty na takie zlecenia.
Może macie w rodzinie Komunistę i chcecie aby ten szczególny dzień był odpowiednio udokumentowany to zapraszam więc do mnie. Skorzystajcie z zakładki kontakt i wyślijcie do mnie maila zaczepnego 😉

Jeśli macie wątpliwości i chcecie zobaczyć jakie zdjęcia przekazuje rodzicom to zerknijcie poniżej.


Mariusz Twaróg – fotograf na Komunię Świętą Sandomierz, Stalowa Wola i Tarnobrzeg.

fotograf ślubny nowa dęba
<<< Wesele w hotelu Mały Rzym - Aldona i Damian
>>> Martyna i Paweł - wesele w Villi Anna

Leave a comment