Fotograf Skarżysko Kamienna

fotograf slubny kielce

Fotograf Skarżysko Kamienna

Cześć. Mam na imię Mariusz i jest mi miło że jesteś na mojej stronie. Pewnie poszukujesz dla siebie fotografa więc jeśli oczekujesz naturalnej fotografii, zostań jeszcze chwilę i zobacz mój styl fotografowania.

fotograf tarnobrzeg

Moja wizja fotografowania ślubu w Skarżysku Kamiennej

Fotografia to nie tylko mój zawód i wykonywana praca. Kocham fotografować i nie są to słowa na wyrost. Kiedyś padało tu słowo pasja ale dziś jest ono zbyt dużym banałem.

Jako fotograf ślubny Skarżysko Kamienna chciałbym aby moje zdjęcia były naturalne. Nie wymuszone i nie wystylizowane, za to z dozą tajemnicy i dużą dawką emocji. Prawdziwe, szczere, piękne wizualnie – po prostu ładne. I aby zawierały w sobie wszystkie ważne chwile z Waszego dnia ślubu bo to jest pierwotny cel fotografii ślubnej.

Swój styl fotografowania opieram na dyskrecji i naturalności. Naturalna fotografia ślubna to bardzo dobre określenie mojego sposobu pracy a efekty końcowe możecie zobaczyć w tym wpisie na moim blogu 😉

A dla mnie osobiście jest ważne aby w kilku ujęciach pojawił się moment decydujący – gdy wydarzenia z tłem zgrywają się w jedną, niepowtarzalną kompozycję z toczącą się akcją.

Jeśli mój pomysł na fotografowanie ślubu jest Ci bliski – napisz do mnie a ja szybko przedstawię Ci moją ofertę fotografii ślubnej.

fotograf slubny rzeszow
fotograf tarnobrzeg

Ile kosztują zdjęcia ślubne w Skarżysku Kamiennej?

Takie pytanie o cenę pada bardzo często. Jest to zrozumiałe bo obecnie żyjemy w trudnych czasach.

Trzeba pamiętać że ceny za fotografię ślubną są uzależnione od tego jakie są Wasze oczekiwania oraz poziomu usługi danego fotografa. To raczej Wy wiecie najlepiej co chcecie uzyskać od fotografa z którym podpiszecie umowę i pewnie szukacie swojego wyboru w określonym budżecie. 

Moja propozycja fotografii ślubnej startuje się od ceny 3400 zł i może się zbliżyć nawet do 5000 zł jeśli wykorzystamy dodatkowe opcje. Ale z zasady jestem elastycznym człowiekiem i możemy spokojnie porozmawiać o najlepszej dla Was konfiguracji. Najlepszym rozwiązaniem jest zaprosić Was do kontaktu 😉 po którym ja szybko przedstawię swoją ofertę fotografii ślubnej w Skarżysku Kamiennej.

fotograf radom
fotograf Kielce
o mnie mariusz twarog

Fotograf Skarżysko Kamienna – porozmawiajmy!

I dotarliśmy do końca tego wpisu, nie chciałbym Was zanudzać dziesiątkami słów. Zobaczcie moje portfolio, przejrzyjcie bloga. Jeśli będziecie jeszcze chcieli poświęcić mi więcej czasu to mogę Wam w sekrecie zaprezentować pełne materiały z ostatnich ślubów. Będą i takie w których jest aż 1000 zdjęć.

Zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Jeżeli myślisz że mogę zostać Twoim fotografem to napisz do mnie. Wypełnij formularz kontaktowy na mojej stronie lub zadzwoń na numer 500 212 568.

o mnie mariusz twarog

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/

fotograf Tarnobrzeg