Plener ślubny Małgosi i Wojtka

  • fotograf ślubny sandomierz

 

Plener ślubny Małgosi i Wojtka

Przygotowując się do pleneru zastanawialiśmy się nad miejscem w którym moglibyśmy go wykonać. Paleta miejscówek jest ogromna ale fajnie by było gdyby udało się połączyć Parę z wykonywanym plenerem wspomnieniami, zainteresowaniem, pasją lub miejscem zamieszkania. Długo trwały poszukiwania ale tym razem udało nam się wyśmienicie połączyć wątek miejsca i Pary.
 

Czy w Koprzywnicy jest miejsce na plener ślubny?

Zdecydowanie tak. Jest w Koprzywnicy mały klimatyczny staw. Otoczony lasem i piachami, wokół niego porastają trzciny a po środku dominuje para łabędzi. Ale to nie wszystko. Mamy do dyspozycji las iglasty idealny aby wykonać ciekawą sesję ślubną w lesie. Mamy duże tereny piaszczyste, pamiętam nawet że kiedyś była tu kopalnia piachu. Młodzi którym marzą się szalone zdjęcie mogą tu mieć swoje idealne miejsce na plener ślubny. Kiedyś już robiłem nad nim sesję i uważam że jest to wyśmienite miejsce. Jako fotograf ślubny mam tam wszystko by wykonać dobre zdjęcia ślubne.
 

Winnica Sandomierska – idealne miejsce na sesję poślubną?

 
Aby jednak urozmaicić nasz plener zadbaliśmy o jeszcze kilka dodatkowych ujęć w Winnicy Sandomierskiej. Wydaje mi się że jest to najbardziej urokliwa winnica w okolicy Sandomierza. Wizualnie miejsce nie tuzinkowe, sielskie, idealne do projektu fotograficznego i z ogromnym walorem w postaci świetnego wina. Warto ją odwiedzić aby poczuć odrobinę toskańskiego klimatu. Obcowanie z nią przywodzi nam na myśl upalne Włochy czy piękną Francję.
Zapraszam Was ciepło do obejrzenia pleneru poślubnego Małgosi i Wojtka w Winnicy Sandomierskiej.
 
No i pamiętajcie o moim koncie na Instagramie – www.instagram.com/mariusztwarog.pl .
Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

plener ślubny fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzegfotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

sesja dziecięca tarnobrzeg
<<< Sesje wiosenne 2020
>>> Daria Zawiałow - ostatni koncert 2020 roku.
daria zawiałow

Leave a comment