Plener ślubny Małgosi i Wojtka

Letni plener ślubny

Plener z przyjaciółmi.

https://www.mariusztwarog.pl/portfolio/

Dziś przedstawiam Wam sesję ślubną Małgosi i Wojtka.
Przygotowując się do pleneru zastanawialiśmy się nad miejscem w którym moglibyśmy go wykonać. Paleta miejscówek jest ogromna ale fajnie by było gdyby udało się połączyć Parę z wykonywanym plenerem wspomnieniami, zainteresowaniem, pasją lub miejscem zamieszkania. I tym razem udało nam się wyśmienicie połączyć wątek miejsca i Pary.
Jest w Koprzywnicy mały klimatyczny staw. Otoczony lasem i piachami, wokół niego jest dużo trzcin a po środku dominuje para łabędzi. Kiedyś już robiłem nad nim sesję (ta parka ptaków też tam była i tak samo się zachowywała) i dla mnie osobiście jest to wyśmienite miejsce, mam tam wszystko by zrobić dobre zdjęcia. Aby jednak urozmaicić sesję zadbaliśmy o jeszcze kilka dodatkowych kadrów w Winnicy Sandomierskiej, chyba najbardziej urokliwej w okolicy Sandomierza. Wizualnie miejsce nie tuzinkowe, sielskie, idealne do zdjęć i z ogromnym walorem w postaci świetnego wina. Warto ją odwiedzić aby poczuć odrobinę toskańskiego klimatu, gorąco polecam!

Zapraszam Was ciepło do obejrzenia kilku ujęć z letniej sesji ślubnej w Winnicy Sandomierskiej. A więcej moich zdjęć plenerowych jest w moim Portfolio.

No i pamiętajcie o moim koncie na Instagramie – www.instagram.com/mariusztwarog.pl .

plener ślubny

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

sesja dziecięca tarnobrzeg
<<< Sesje wiosenne 2020
>>> Daria Zawiałow - ostatni koncert 2020 roku.
daria zawiałow

Leave a comment