Sesje wiosenne 2020

Wiosennie

Eksplozja piękna w naturze.

 

Uwielbiam sesje wiosenne! fotograf Tarnobrzeg.

Wiosna to moja ulubiona pora roku. Najukochańsza. Nadchodzi z utęsknieniem bo przez całą zimę wyczekuję słońca, ciepłych wieczorów, zieleni i kwiatów. Jak każdy chyba.

Ta wiosna była jednak nietypowa. Przyszła wraz z pandemią która zmieniła życie każdego fotografa zawodowego w koszmar. Zakaz pracy, odwoływane zlecenia, brak perspektywy na lepszy czas. Fotografia ślubna będąca moim głównym filarem przestała obowiązywać. Nastała “dolina” ale trzeba było z niej wyjść i tym skokiem do przodu stały się dla mnie sesje wiosenne. Dziecięce, rodzinne, narzeczeńskie miały wspólny mianownik – piękne okoliczności przyrody. Fotografowaliśmy otoczeni piękną naturą jaką miałem do dyspozycji czyli parki zamkowe, kwitnące sady, pola rzepakowe w okolicach Sandomierza i Tarnobrzega – wszystko to było do mojej dyspozycji. Zamek w Baranowie Sandomierskim także 🙂

Zapraszam Was więc na slajd moich wiosennych sesji. W ciepłych kolorach, z zachodem słońca w tle i w otoczeniu miłości. Zamierzam ten projekt powtórzyć w przyszłym roku więc mówię do zobaczenia za 11 miesięcy.

Skorzystam z okazji i zapraszam na mój profil na Instagramie – www.instagram.com/mariusztwarog.pl – najbardziej aktualna baza moich komercyjnych zdjęć.

fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg sesje wiosennefotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzegfotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg sesje wiosenne fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg sesje wiosenne fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg sesje wiosenne fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzeg fotograf tarnobrzegfotograf tarnobrzegfotograf tarnobrzeg

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

Plener ślubny w Tatrach! Zimowa sesja ślubna w górach od zawsze chodził mi po głowie. Kiedyś były to tylko Tatry, teraz również Bieszczady. Oczyma wyobraźni widzisz tą scenerie, kadry, zastanawiasz się nad pozami. Oczywiście istnieje ryzyko związane z pogodą ale cóż, kto nie ryzykuje ten nie spełnia swoich marzeń. Z Arletą i Karolem spędziliśmy super dzień. Zdjęcia, rozmowy, spacery sprawiły że był to super czas. A pogoda? Dała nam małe fory, ale tylko małe :) A&K dziękuję !
<<< Arleta i Karol - plener ślubny w górach
>>> Plener ślubny Małgosi i Wojtka
plener ślubny w winnicy Dwikozy

Leave a comment