Sesje wiosenne 2020

Wiosennie

Eksplozja piękna w naturze.

 

Uwielbiam sesje wiosenne! fotograf Tarnobrzeg.

Wiosna to moja ulubiona pora roku. Najukochańsza. Nadchodzi z utęsknieniem bo przez całą zimę wyczekuję słońca, ciepłych wieczorów, zieleni i kwiatów. Jak każdy chyba.

Ta wiosna była jednak nietypowa. Przyszła wraz z pandemią która zmieniła życie każdego fotografa zawodowego w koszmar. Zakaz pracy, odwoływane zlecenia, brak perspektywy na lepszy czas. Fotografia ślubna będąca moim głównym filarem przestała obowiązywać. Nastała “dolina” ale trzeba było z niej wyjść i tym skokiem do przodu stały się dla mnie sesje wiosenne. Dziecięce, rodzinne, narzeczeńskie miały wspólny mianownik – piękne okoliczności przyrody. Fotografowaliśmy otoczeni piękną naturą jaką miałem do dyspozycji czyli parki zamkowe, kwitnące sady, pola rzepakowe w okolicach Sandomierza i Tarnobrzega – wszystko to było do mojej dyspozycji. Zamek w Baranowie Sandomierskim także 🙂

Zapraszam Was więc na slajd moich wiosennych sesji. W ciepłych kolorach, z zachodem słońca w tle i w otoczeniu miłości. Zamierzam ten projekt powtórzyć w przyszłym roku więc mówię do zobaczenia za 11 miesięcy.

Skorzystam z okazji i zapraszam na mój profil na Instagramie – www.instagram.com/mariusztwarog.pl – najbardziej aktualna baza moich komercyjnych zdjęć.

sesje wiosenne sesje wiosenne sesje wiosenne sesje wiosenne

Profil na Facebook’u – facebook.com/PhotoByMT
Profil na Instagramie – instagram.com/mariusztwarog.pl/
Profil na prowedaward.com – prowedaward.com

Plener ślubny w Tatrach! Zimowa sesja ślubna w górach od zawsze chodził mi po głowie. Kiedyś były to tylko Tatry, teraz również Bieszczady. Oczyma wyobraźni widzisz tą scenerie, kadry, zastanawiasz się nad pozami. Oczywiście istnieje ryzyko związane z pogodą ale cóż, kto nie ryzykuje ten nie spełnia swoich marzeń. Z Arletą i Karolem spędziliśmy super dzień. Zdjęcia, rozmowy, spacery sprawiły że był to super czas. A pogoda? Dała nam małe fory, ale tylko małe :) A&K dziękuję !
<<< Arleta i Karol - plener ślubny w górach
>>> Plener ślubny Małgosi i Wojtka
plener ślubny w winnicy Dwikozy

Leave a comment